Lütfen sitemizi kullanmadan önce bu ‘site kullanım şartları’nı dikkatlice okuyunuz. Bu sitedeki herhangi bir sayfaya ve burada verilen bilgilere erişmiş herkes aşağıdaki kullanım koşullarını peşinen ve hiçbir istisnası olmaksızın kabul etmiş sayılır.


1. www.ugurcirak.com web sitesi melek yatırımcılık ve girişimcilik üzerine kişisel haber ve yazıların bulunduğu bir blog sitesidir.


2. Kullanım koşulları web sitesinin ana sayfasında kolayca görünebilecek bir başlık ve link yoluyla duyurulduğundan, ana sayfa ve diğer sayfalara erişmiş herkes bu koşulları okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini kabul etmiş sayılır. Kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız siteye girmekten vazgeçiniz.


3. Site yöneticisi sitedeki tüm sayfaları veya herhangi bir sayfayı veya herhangi bir sayfadaki herhangi bir bilgiyi kullanıcılara veya başkalarına haber vermeden, izin almadan geçici olarak veya sürekli olarak kaldırabilir.


4. Site yöneticisi ve yazar(lar) burada verilen bilgilerin doğruluğu konusunda hiçbir garanti vermemektedir.


5. Bu bilgileri kendi akıl süzgecinizden geçirmeden, başka kaynaklar ile teyit etmeden kullanmanız nedeniyle doğabilecek zararlardan site yöneticisi ve/veya yazar(lar) sorumlu tutulamaz.


6. Sitede verilen bilgiler tamamen kişisel deneyimlerin paylaşımı ve girişimcilik ekosistemine katkı yapmak amacıyla hazırlanmıştır, hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi içermez.


7. Sitede verilen bilgiler ne melek yatırımcı olabilmek için ne de girişimci olabilmek için yeterli değildir bu nedenle hiçbir kullanıcı bu sitede verilen bilgiler nedeniyle melek yatırımcı ve/veya girişimci olduğunu iddia edemez.


8. Siteden elde edilen bilgiler kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitedeki tüm bilgiler kaynak göstermek veya link vermek şartıyla kullanılabilir.


9. Sitede yapılan yorum ve paylaşımların sorumluluğu yapanlara aittir, bu yorum ve paylaşımlar site yöneticisi tarafından hiçbir gerekçe gösterilmeden kaldırılabilir.


10. Siteye yerleştirilmiş olan linklerin içerikleri sürekli olarak takip edilmemektedir bu nedenle bu içeriklerin sorumluluğu bahsi geçen linklerin eriştiği sitelere aittir. Ziyaretçilerin bu linkleri tıklamaları ve linklerin eriştiği sitelerdeki bilgilere erişimleri tamamen kendi insiyatifi ve sorumluluğundadır.


11. Bütün web siteleri gibi bu site de ziyaretçileri ile ilgili bazı bilgileri toplamaktadır. Bu bilgiler, referans sayfalar, tarayıcı bilgileri, zaman bilgileri ve IP adreslerini içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu bilgiler, rutin yönetim ve bakım işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla kaydedilirler.


12. Site kullanıcılarının ve/veya üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.


13. Kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Site’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.